جریان تبریز مسابقه بسکتبال شهرداری

جریان: تبریز مسابقه بسکتبال شهرداری آسایشگاه نماینده استان لیگ برتر تیم بسکتبال

گت بلاگز اخبار حوادث عروس زاهدانی همدست مردی بود که با اسیدپاشی، شوهرش را کشت

در این اتفاق که حوالی ساعت سه بامداد رخ داده فردی وارد منزل این زوج که تازه ازدواج کرده بودند شده است و مرد جوان را نشانه مهم اسیدپاشی قرار داده البته چند لکه ا

عروس زاهدانی همدست مردی بود که با اسیدپاشی، شوهرش را کشت

عبارات مهم : ازدواج

در این اتفاق که حوالی ساعت سه بامداد رخ داده فردی وارد منزل این زوج که تازه ازدواج کرده بودند شده است و مرد جوان را نشانه مهم اسیدپاشی قرار داده البته چند لکه اسید نیز روی پاهای زن ریخته شده است بود.

روزنامه کشور عزیزمان ایران نوشت:جزئیات تازه ای از فوت داماد زاهدانی بر اثر اسیدپاشی،فاش شد.

این اتفاق نیمه شب پنجشنبه در منزل ای واقع در یکی از محلات زاهدان رخ داد. با اعلام عنوان به پلیس مأموران راهی محل اتفاق شدند و دریافتند زوج جوان در خواب نشانه اسید پاشی قرار گرفته اند. معاون دادستان مرکز سیستان و بلوچستان در این باره گفت: در این اتفاق که حوالی ساعت سه بامداد رخ داده فردی وارد منزل این زوج که تازه ازدواج کرده بودند شده است و مرد جوان را نشانه مهم اسیدپاشی قرار داده البته چند لکه اسید نیز روی پاهای زن ریخته شده است بود.

عروس زاهدانی همدست مردی بود که با اسیدپاشی، شوهرش را کشت

صفرزاده با بیان اینکه مرد جوان بر اثر شدت سوختگی صورت و بدن جمعه شب در بیمارستان جان باخت گفت: بعد از بررسی های تخصصی مشخص شد فرد اسیدپاش قبلاً خواستگار زن مقتول بوده است و قبل از ازدواج نیز زن جوان را ترساندن به انجام چنین کاری کرده است.

معاون دادستان مرکز سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه زن جوان بعد از ازدواج نیز با فرد اسیدپاش در ارتباط بوده هست، گفت: طبق تحقیقات انجام شده است مشخص شد زن جوان در این اتفاق با فرد اسیدپاش همکاری داشته و ورود این فرد در نیمه شب به منزل این زوج جوان با هماهنگی زن مقتول انجام شده است است.

در این اتفاق که حوالی ساعت سه بامداد رخ داده فردی وارد منزل این زوج که تازه ازدواج کرده بودند شده است و مرد جوان را نشانه مهم اسیدپاشی قرار داده البته چند لکه ا

بدین ترتیب فرد اسیدپاش شناسایی و دستگیر شد و بعد از اطمینان از همدستی تازه عروس با متهم دستور دستگیری این زن جوان نیز صادر شد و هم اکنون هر دو متهم جهت انجام تحقیقات تکمیلی در بازداشت به سر می برند.

واژه های کلیدی: ازدواج | اسیدپاشی | سیستان و بلوچستان | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs