جریان تبریز مسابقه بسکتبال شهرداری

جریان: تبریز مسابقه بسکتبال شهرداری آسایشگاه نماینده استان لیگ برتر تیم بسکتبال

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی پیغام عادل الجبیر جهت کشور عزیزمان ایران ، ماموریت عمه سعد حریری در لبنان بعد از استعفای او چیست؟

مشاور امور بین الملل مدیر مجلس شورای اسلامی گفت: عمه سعد حریری و خانواده وی به خاطر نفوذی که دارند در لبنان اوضاع وی را دنبال می‌کنند.

پیغام عادل الجبیر جهت کشور عزیزمان ایران ، ماموریت عمه سعد حریری در لبنان بعد از استعفای او چیست؟

ماموریت عمه سعد حریری در لبنان بعد از استعفای او چیست؟ /پیغام عادل الجبیر جهت ایران

عبارات مهم : توافق

مشاور امور بین الملل مدیر مجلس شورای اسلامی گفت: عمه سعد حریری و خانواده وی به خاطر نفوذی که دارند در لبنان اوضاع وی را دنبال می کنند.

مهر نوشت: حسین امیرعبداللهیان با اشاره به اثرات سیاسی راهپیمایی اربعین گفت: مهمترین خبر و دستاورد راهپیمایی اربعین در داخل منطقه وحدت و در عرصه بین الملل اقتدار دنیا اسلام و از همه مهمتر تقویت امنیت در منطقه است.

پیغام عادل الجبیر جهت کشور عزیزمان ایران ، ماموریت عمه سعد حریری در لبنان بعد از استعفای او چیست؟

مشاور مدیر مجلس ادامه داد: امریکایی ها به بارزانی چراغ سبز نشان دادند بارزانی هم از اسرائیلی ها خواسته بود که فضا را شلوغ نکنند ولی آنقدر در این جریان بارزانی تنها ماند که اسرائیل مجبور شد وارد عمل شده است و سکوت نکند در این شرایط هیچ کس به اندازه جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران به کردها خدمت نکرد.

امیرعبداللهیان گفت: بعد از شکست داعش طراحان خارجی حتی وقت ندادند بین شکست داعش و فاز تجزیه عراق و سوریه را کلید زدند و هنگامی که دیدند این سناریو به عمل نرسید وارد فاز لبنان شدند. بیش از سه سال لبنان فاقد مدیر جمهور بود، گروههای سیاسی توافق کردند تا لبنان از بن بست خارج شود ولی عربستان هر لحظه می خواهد لبنان را دست آویز اهداف خود قرار دهد.سعودی ها فکر می کنند لبنان تفرجگاه عربستان سعودی است.

مشاور امور بین الملل مدیر مجلس شورای اسلامی گفت: عمه سعد حریری و خانواده وی به خاطر نفوذی که دارند در لبنان اوضاع وی را دنبال می‌کنند.

وی افزود: عادل الجبیر گفته بود در کمتر از یک سال یمنی ها را با خاک یکسان می کنیم در کمتر از یک سال بعد جهت ما پیغام فرستادن که می خواهیم با حوثی ها توافق کنیم ولی توافق پنهانی آیا شما کمک می کنید، قرار شد ما کمک کنیم تا یک گفتگوی عادلانه صورت گیرد.این ملاقات انجام شد و قرار شد تا اطلاع ثانوی با حفظ حقوق مردم یمن سری بماند ولی این اخبار منتشر شد و سعودی ها بلا فاصله بیانیه ای دادند که بین ما توافقی صورت نگرفته هست. عربستان صادق نیست چون قرار بود در سه هفته یمن را نابود کند ولی به جایی رسید که التماس مذاکره با حوثی ها را می کرد ولی توصیه این است که عربستان همواره پای میز مذاکره به دنبال امتیازاتی بود که نتوانست در میدان آن را کسب کند.

وی گفت: سعد حریری باید در لبنان استعفا می داد، همه لبنانی به خاطر توهینی که به مردم آنها شده است می خواهند وی برگردد. عمه سعد حریری و خانواده وی به خاطر نفوذی که دارند در لبنان اوضاع وی را دنبال می کنند و به سفارت ها آمریکا ،انگلیس و بعضی کشورهای دیگر مراجعه کردند تا اوضاع وی را با عنوان گروگان گیری دنبال کنند. اینها به گونه ای پیگیر وضع سعد حریری هستند که انگار دنبال یک فرد گروگان گرفته شده است هستند.

واژه های کلیدی: توافق | لبنان | سعودی ها | عربستان | عادل الجبیر | عربستان سعودی | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs