جریان تبریز مسابقه بسکتبال شهرداری

جریان: تبریز مسابقه بسکتبال شهرداری آسایشگاه نماینده استان لیگ برتر تیم بسکتبال

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات آیا طلسم برابر دایی شکسته می‌شود؟ ، قلعه‌نویی و سال‌های دور از جام

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی که چندسالی است نتوانسته در لیگ برتر عنوان قهرمانی را به خود و تیم هایش تخصیص داده شده است دهد این وقت را دارد که برابر علی دایی طل

آیا طلسم برابر دایی شکسته می‌شود؟ ، قلعه‌نویی و سال‌های دور از جام

قلعه نویی و سال های دور از جام/ آیا طلسم برابر دایی شکسته می شود؟

عبارات مهم : ایران

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی که چندسالی است نتوانسته در لیگ برتر عنوان قهرمانی را به خود و تیم هایش تخصیص داده شده است دهد این وقت را دارد که برابر علی دایی طلسم را بشکند.

به گزارش مهر، امیر قلعه نویی در آخرین کنفرانس خبری لیگ برتر بعد از دیدار با نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران جمله ای گفت که جای بحث دارد. او گفت: من هرکجا که مربیگری کرده ام آنها به من بدهکار بوده اند ولی در تراکتورسازی من به کلوب بدهکار شدم.

آیا طلسم برابر دایی شکسته می‌شود؟ ، قلعه‌نویی و سال‌های دور از جام

این حرف البته جای بحث و بررسی بسیار دارد و باید از امیر قلعه نویی در این رابطه پرسش کرد که استقلال و سپاهان چه بدهی به امیر قلعه نویی داشته اند که تراکتورسازی نداشته هست. امیر قلعه نویی در سپاهان که حتی از نظر مالی تمام دستمزد خود را گرفت و در استقلال هم غالبا او تا نیم فصل بیش از هفتاد درصد پول خودش را می گرفت.

از منظر آماری هم که استقلال با امیر قلعه نویی رده های پنجم و ششم را هم تجربه کرد آیا آن روزها این مربی به استقلال بدهکار نبود؟ آیا با خرید نیکبخت ها و نوری ها و بازیکنان تمام شده است دیگر در آن دوران به استقلال بدهکار نشد؟ آیا وارد کردن و خارج کردن بیش از چهل بازیکن در عرض دو سال در استقلال که این کلوب را به محله برو و بیا تبدیل کرده بود استقلال را طلبکار می کرد یا امیر قلعه نویی را؟

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی که چندسالی است نتوانسته در لیگ برتر عنوان قهرمانی را به خود و تیم هایش تخصیص داده شده است دهد این وقت را دارد که برابر علی دایی طل

امیر قلعه نویی امسال در تراکتور سازی با مشکلاتی مواجه شد ولی واقعیت این ست که تراکتورسازی امسال در ابتدای فصل یکی از عالی ترین تیم های لیگ بود و بازیکنان بزرگ و خوبی را به خدمت گرفته بود. در چنین شرایطی باید تاکید کرد که کسب نتیجه سومی در لیگ یک شکست محسوب می شود آیا که با وجود بسته شدن نقل و انتقالات زمستانی این تیم پرستاره ترین تیم لیگ برتر محسوب می شد.

نکته مهمی که امیر قلعه نویی باید به آن دقت کند ولی این است: این مربی از سال ۱۳۹۱ تا امروز جام نبرده هست. او در سال ۱۳۹۱ با پر ستاره ترین استقلال تاریخ که از نکونام ها و تیموریان ها و منتظری ها و فرهاد مجیدی ها و صادقی ها و بیک زاده ها و خسرو حیدری ها و رحمتی های آن دوران بسته شده است بود قهرمان لیگ برتر شد ولی در ادامه از سال ۹۲ تا امروز هیچ جامی به دست نیاورده نه در استقلال و نه در تراکتورسازی تبریز.

سال های دور از جام بودن امیر قلعه نویی البته می تواند در دیدار تراکتور سازی با نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران در فینال جام حذفی به آخر برسد ولی حتی در این صورت هم او جام حذفی را به دست آورده نه جام لیگ برتر را.

آیا طلسم برابر دایی شکسته می‌شود؟ ، قلعه‌نویی و سال‌های دور از جام

با همه این تفاسیر از این نظر این دیدار جهت این سرمربی بسیار مهم است و می تواند او را به دوره جام دار بودن نزدیک کند ولی اگر این جام هم از کف امیر قلعه نویی برود او نه تنها به تراکتور سازی بدهی اش زیاد می شود، نه تنها بدهکار استقلالی هم می شود که رفت و برگشت در دربی باخت و ششم شد، بلکه خودش هم کاملا از راس فوتبال کشور عزیزمان ایران دور می شود و باید برود و ببیند کجای کارش غلط است که اینچنین سال های دور از جام را سپری می کند. شاید اگر بداند علت این مهم چه بوده هست، در همین فینال حذفی بتواند بازگشت دوباره ای به اوج داشته باشد. در واقع او هم به تراکتور سازی و هم به استقلال و هم حتی به خودش بدهکار است.

واژه های کلیدی: ایران | استقلال | استقلال | تراکتور | تراکتورسازی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs