جریان تبریز مسابقه بسکتبال شهرداری

جریان: تبریز مسابقه بسکتبال شهرداری آسایشگاه نماینده استان لیگ برتر تیم بسکتبال

ترکیدگی لاستیک کامیون در فارس ۴ کشته داد

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: براثر ترکیدگی لاستیک کامیون در فارس و برخورد آن با سواری پراید ۴ تن کشته شدند. ترکی..

ادامه مطلب

48 کشته ، تصادف اتوبوس با تراکتور در اوگاندا

به گزارش مهر به نقل از خبرگزاری فرانسه، بر اثر تصادف یک دستگاه اتوبوس با یک تراکتور در شمال اوگاندا ۴۸ نفر کشته شدند. تصادف اتوبوس با تراکت..

ادامه مطلب

غرق شدن کودک 3 ساله در نهر غانمیه خرمشهر

با بررسی صورت گرفته مشخص شد، یک کودک 3 ساله که به همراه خانواده اش به کنار نهر رفته بودند، به علت سقوط در آب رودخانه غرق شد.  غرق شدن کودک 3 ساله ..

ادامه مطلب

مهر تائید بر مجازات زن شیطان‌ صفت

حکم سنگین زن جوان که به بهانه تاسیس موسسه ترویج عرفان چند زن و دختر رابا همدستی شوهرش به‌ دام شیطانی انداخته و آنها را آزار داده بودند، دیروز در دیوان عا..

ادامه مطلب

عروس زاهدانی همدست مردی بود که با اسیدپاشی، شوهرش را کشت

در این اتفاق که حوالی ساعت سه بامداد رخ داده فردی وارد منزل این زوج که تازه ازدواج کرده بودند شده است و مرد جوان را نشانه مهم اسیدپاشی قرار داده البته چند ل..

ادامه مطلب

یک کشته و ۶ مجروح بر اثر انفجار گاز در قزوین

انتشار گاز و انفجار منزلی مسکونی در شهر خاکعلی آبیک یک کشته و ۶ مصدوم بر جای گذاشت. یک کشته و ۶ مجروح بر اثر انفجار گاز در قزوین عبارات..

ادامه مطلب

یک میلیارد تومان برآورد اولیه از میزان خسارت آتش سوزی کارخانه قیر در بندرعباس

فرماندار بندرعباس گفت: آتش سوزی کارخانه قیر در غرب بندرعباس بیش از یک میلیارد تومان خسارت بر جا گذاشت. یک میلیارد تومان برآورد اولیه از میزا..

ادامه مطلب